Lords of the Fallen 2’den İlk Görsel Geldi

Birden fazla kez yapımına yeniden başlanana ve geliştirme süreci oldukça sancılı geçen Lords of the Fallen 2’den ilk görsel paylaşıldı.

CI Games, oyunun logosunun görselini paylaştı ve oyuna dair yeni açıklamada bulundu.

CI Games CEO’su Marek Tyminski tarafından belirtilene göre Lords of the Fallen 2 şirketin şimdiye kadar ki en büyük projesi konumunda olacak. Devam oyununa geniş kapsamlı olarak yaklaştıklarını ifade eden Marek Tyminski, Lords of the Fallen 2’nin önceki oyuna kıyasla daha karanlık bir yapıya sahip olduğunu ve yeniden tasarlanmış, daha zorlayıcı bir savaş modelinin bulunduğunu ifade etti.

Açıklamasına devam eden Marek Tyminski, Lords of the Fallen 2’yi ilk duyurduklarında bir AA proje olduğunu fakat o zamandan beri oyunun çokça büyümüş olduğunu söyledi ve Soulslike hayranlarının beğenisini kazanacağından emin olduğunu ifade etti. Stüdyo, Lords of the Fallen markasını uzun yıllar devam edecek bir seri olarak görüyormuş.

Çıkış tarihi henüz açıklanmayan Lords of the Fallen 2, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştiriliyor. Şuan için oyun önceki nesil konsollara çıkmayacak gibi gözüküyor.

Cavit Varinli hakkında 2420 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam