İptal Edilen Prince of Persia Oyunundan Üç Dakikalık Oynanış Videosu Ortaya Çıktı

Uzun bir süredir oyuncular Ubisoft’tan yeni bir Prince of Persia oyunu beklemekte ki geçtiğimiz günlerde Ubisoft adına kayıtlı bir site adında bunun ilk adımlarını görmüştük. Şimdi ise iptal edilen bir Prince of Persia oyununa dair üç dakikalık oynanış videosu ortaya çıktı.

İşin ilginç tarafı bahsi geçen bu video 2012 yılında Youtube’a yüklenmiş fakat her nasıl oldu ise yeni fark ediliyor. Bir diğer tesadüf olan ise yeni Prince of Persia seslerinin yükseldiği şu günlerde bu videonun ortaya çıkması oldu. Oynanış videosuna baktığımızda oyunun mevcut nesil için değil eski nesil konsollar için geliştirildiği ortada fakat sunum ve oynanışın dönemine göre oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun ismi ise Prince of Persia Redemption olacakmış fakat nedense oyun iptal edilmiş.

Ubisoft’un artık büyük bir sürpriz ile yeni Prince of Persia oyununu duyurmasını bekliyoruz. Geçtiğimiz günlerde princeofpersia6.com isimli alan adı Ubisoft tarafından kayıt edilmişti ve muhtemelen yeni oyunun duyurusu’da yakın bir zamanda gelecektir diye düşünmekteyiz.

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam