Horizon Forbidden West, PS5’e Ücretsiz Olarak Yükseltilebilecek

Geçtiğimiz günlerde ön siparişe açılan ’in ön sipariş detaylarında versiyonlarından hiçbirinin ’e ücretsiz olarak yükseltme sunmayacağı ve bunun karşılığında 10 dolarlık bir ücret talep edileceği ortaya çıkmıştı. Interactive Entertainment başkanı Jim Ryan’ın son açıklaması ise bunun tam tersini söylüyor ve anlaşılan gelen tepkilerden sonra geri adım attılar.

Jim Ryan, PlayStation 4 için Horizon Forbidden West’in herhangi bir sürümünü satın alan kullanıcıların PlayStation 5’e ücretsiz olarak yükseltebileceğini doğruladı. Sony’nin son zamanlarda PlayStation 4 ile PlayStation 5 sürümlerini ayrı olarak satışa sunması oyuncular tarafından haklı olarak tepki çekmesine neden oluyor. Son olarak bu pazarlamayı ’da görmüştük.

Horizon Forbidden West’in PlayStation 4 sürümünün bu haftanın başlarında herhangi bir ücretsiz yükseltme seçeneği sunmayacak olmasının açıklanması büyük tepkilere yol açmıştı. Zira PlayStation 4 topluluğunun büyük bir kısmı henüz PlayStation 5’e geçiş yapamamış durumda.

Horizon Forbidden West, altyazı seçeneğiyle birlikte 18 Şubat 2022’de PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

Horizon Forbidden West Türkiye Fiyatı

Horizon Forbidden West Türkiye Fiyatı

Standart Sürüm (PS4) – 599,00 TL

Standart Sürüm (PS5) – 699,00 TL

Dijital Deluxe Sürüm (PS5) – 789,00 TL


Kaynak: Gematsu / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam