Horizon Forbidden West için Geliştirme Sürecinde Sona Yaklaşıldı

2021 yılı içerisinde çıkması planlanan için henüz net bir çıkış tarihi paylaşılmış değil. Oyunun erteleneceğine yönelik çeşitli iddialar gündeme gelmiş olsa da Horizon Forbidden West yönetmeni Mathijs de Jonge, oyuna dair önemli bir açıklamada bulundu.

Mathijs de Jonge, Hardware Zone sitesi ile gerçekleştirmiş olduğu röportaj esnasında Horizon Forbidden West geliştirme aşamasında sona yaklaştıklarını belirtti. Öyle ki Mathijs de Jonge, halihazırda oyunu cilalamaya ve hataları düzeltmeye odaklanmış.

İddiaların aksine Horizon Forbidden West 2021’e yetişebilir

PlayStation Studios başkanı Herman Hulst, geçtiğimiz günlerde genel bir açıklamada bulunmuş ve Horizon Forbidden West için çıkış hedeflerinin 2021 yılı içerisinde olduğunu söylemişti. Fakat halen net bir çıkış tarihi belirlemediklerini ve bununda henüz kesinleşmediğini ifade etmişti.

Son düzenlenen yayınında ise Horizon Forbidden West’in ilk defa oynanış videosu gösterildi. İlk oyunda olduğu gibi grafikleri ile yine oyuncuları büyüleyecek olan Horizon Forbidden West için yapılan tek eleştiri ana karakter Aloy’un yüz hatlarındaki şişkinlik oldu. Birçok oyuncu sosyal medya ve forumlar üzerinden Aloy’un yüz modellemesinin elden geçirilmesini talep ediyor.

Horizon Forbidden West ve için çıkış yapacak.

Cavit Varinli hakkında 2666 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam