GTA Online ve Red Dead Online için Bedava Oyun içi Para ve Eşya Dağıtılacak

Rockstar Games‘in kurucu şirketi Interactive, ile Red Dead Redemption 2 oyunlarının toplamda 150 milyon adet sattığını açıkladı. Firma bu iki oyunun yakalamış olduğu olağanüstü başarıyı kutlamak adına GTA Online ve oyuncularını oyun içi para ve eşyalar ile ödüllendirecek.

Yapılan açıklamaya göre oyuncular 30 Ocak ile 5 Şubat tarihleri arasında GTA Online‘a giriş yapmaları durumunda 1 milyon oyun içi para kazanacaklar. Buna ek olarak yine 5 Şubat ile 12 Şubat tarihleri arasında GTA Online‘a giriş yapmanız durumunda ekstra 1 milyon oyun içi para daha kazanabileceksiniz.

Red Dead Online‘ı 28 Ocak ile 3 Şubat arasında oynayan oyunculara ise ”Gunslinger’s Cache, Schofield Revolver, Varmint Rifle, Devastating Ammo Bundle: 100x Split Point Revolver Ammo, 100x High Velocity Pistol Ammo, 100x Express Repeater Ammo, 100x Slug Shotgun Ammo ve 20x Explosive Rifle Ammo” eşyaları verilecek. 4 Şubat ile 10 Şubat tarihleri arasında tekrardan oyuna giriş yapmanız durumunda ”Bounty Hunter’s Kit, Bounty Hunter license, 25x Bolas ve 25x Tracking Arrows” eşyalarını kazanabileceksiniz. Tüm bu oyun içi para ve eşyaları kazanmak için belirtilen tarihler arasında sadece oyuna giriş yapıp çıkmanız yeterli olacak.

Cavit Varinli hakkında 2677 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam