GTA Online için Yeni Güncelleme Duyuruldu

GTA V’in ana karakterlerinden biri olan Franklin Clinton, GTA Online’ın yeni büyük güncellemesi ile geri dönüyor. Rockstar Games, için yeni hikaye görevleri ve içeriklerin bulunacağı “The Contract” adlı güncellemeyi duyurdu.

Vinewood  seçkinlerine hizmet veren büyük bir ajansı işleten Franklin, bu işleri yürütmesine aına güvenilir bir ortağa ihtiyaç duyacak. Elbette burada biz devreye giriyoruz ve Lamar Davis’in de işin içine girmesiyle birlikte Franklin’in ajansını bir sonraki seviyeye çıkartmaya çalışıyoruz. Hikaye görevi dahilinde DR. Dre’de işin içerisine katılacak ve kendisine yardımcı olacağız. 

Oyuncular, bu güncelleme sonrası artık dünyasında ajans mülkiyetleri satın alabilecek. Ayrıca harcayacak çok paranız varsa, yeni teçhizat ve araçlarında sizleri beklediğini hatırlatalım. Tüm bunlara ek olarak DR. Dre’nin parçalarının yer aldığı bir radyo istasyonu da oyuna eklenmiş olacak. GTA Online’a renk katacak olan bu güncelleme için pek fazla beklemeyeceğiz. Öyle ki Rockstar Games, güncellemenin 15 Aralık’ta yayınlanacağını müjdeledi.


Kaynak: pushsquare

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam