Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition 11 Kasım’da Geliyor

Rockstar Games, GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas üçlemesinin elden geçirilmiş versiyonlarının bulunacağı Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın çıkış tarihini ve oyun içi görüntülerin oluştuğu fragmanı yayınladı.

Buna göre Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, 11 Kasım 2021’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve için çıkacak. Bu tarihte oyunun dijital versiyonu satışa sunulacak ve 6 Aralık’ta ise Xbox Series, PlayStation 4 vee Xbox One için kutulu versiyon piyasaya sunulacak.

Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition ön sipariş fiyatı belli oldu

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ön sipariş fiyatı belli oldu

Rockstar Launcher mağaza sayfasındaki bazı detaylar oyundan yeni bilgileri de içeriyor. Üçlemenin geliştirmesini Grove Street Games üstlenmiş. Ayrıca Gamespot tarafından paylaşılıp sonrasında kaldırılan bir gönderi ile GTA San Andreas  – Definitive Edition’ın ilk günden Xbox Game Pass’e gelecek olmasını öğrendik. Öte yandan oyunların ne gibi bir gelişim sunduğuna yönelik oyun içi fragmanda uzun bir süredir bekleniyordu ve en nihayetinde yayınlandı.

Ekran görüntüleri ve fragmanı incelediğimizde, grafiksel olarak büyük bir yenilenme söz konusu değil ve doku kalitesinin de günümüzden baya bir uzak olduğunu söyleyebiliriz. Geliştirici ekip, üçleme için farklı bir tasarıma yönelmiş, öyle ki sadece çözünürlüğü arttırmışlar gibi gözüküyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition için ön siparişler açılmaya başlandı ve sızdırılan fiyatların ne yazık ki doğru olduğu ortaya çıktı. bu üçleme için tam oyun parası talep edecek. PlayStation Store Türkiye mağazasında oyunun PlayStation 5 versiyonunun 529,00 TL’den ön siparişe açıldığını görmekteyiz. Elbette bir remaster üçlemesi için bu fiyat oldukça fazla. Ayrıca versiyonunun şimdilik sadece Rockstar Launcher üzerinde satışa çıkacak gibi gözüküyor. Oradaki ön sipariş fiyatı da yine 529,00 TL’den açılmış durumda.


Kaynak: RockstarGames / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam