God of War Ragnarok’ta Birden Fazla Oynanabilir Karakter Olabilir

Geçtiğimiz yıl konferansında kısa bir teaser eşliğinde duyurulan ve bunca zamana kadar bu teaser da sadece logosunu gördüğümüz Ragnarok, en merakla beklenen oyun haline geldi. Elbette 2018 çıkışlı God of War’un bunda payı fazlasıyla büyük ve haliyle beklentilerde çok yükseklerde. Her ne kadar duyurulduğunda 2021 yılı içerisinde çıkış yapacağı belirtilen ’un şimdiye dek herhangi bir detay ile videonun paylaşılmaması ise erteleneceğini gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde ise God of War Ragnarok adına bir söyleşi gerçekleşti ve ’dan Samuel Matthews, oyuna dair bazı önemli detaylar paylaştı. Samuel Matthews’ın paylaştığı bu detaylar arasında en dikkat çekeni ise geliştirici ekibin God Of War Ragnarok’u Part II’den ilham alarak tasarlamış olması oldu. Samuel Matthews, oyunda birden fazla oynanabilir karakterin olabileceğini ve bunların arasında Atreus’unda bulunacağını ifade etti. Geliştirici ekip, oyunda birden fazla oynanabilir karakterin olması ve bu karakterler arasında geçiş yapılmasına yönelik bazı değerlendirmelerde bulunmuş. Öte yandan Matthews, farklı mitolojileri de görebileceğimizin sinyalini veriyor.

god-of-war-ragnarok-ne-zaman-çıkacak

God of War Ragnarok ne zaman çıkacak

PlayStation 5’in tanıtımı esnasında duyurulan God of War Ragnarok için şuana kadar elde tutulur hiçbir detay bulunmuyor. Her ne kadar , ilk duyuru da oyunun 2021 yılında çıkış yapacağını belirtmiş olsa da bu hamlenin pazarlama politikası olduğu düşünülmekte. Şayet ki Sony, son ana kadar herhangi bir sürprize imza atmaz ise God of War Ragnarok 2022’ye ertelenecek gibi gözüküyor. Ayrıca oyunun içinde çıkış çıkmayacağı tam bir muamma konusu.

Sony, PlayStation 5 için 11 Haziran’da Ratchet & Clank: Rift Apart ve 2021’in ilerleyen aylarında ’i piyasaya sunacak. Yine bu yıl içerisinde çıkacağı belirtilen ’nin ise geçtiğimiz aylarda 2022’ye ertelendiği açıklanmıştı.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam