Ghost of Tsushima: Legends Modu Bağımsız Olarak Satılacak

Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından birisi olan için 20 Ağustos’ta ilk hikaye genişlemesi satışa sunulacak. Bundan önce ücretsiz bir güncelleme ile oyuna dahil edilen çok oyunculu mod Legends’ın ise bağımsız hale geleceği bilgisi paylaşıldı.

Ana oyuna sahip olmayan kullanıcılar için 20 Ağustos’ta Legends modu bağımsız olarak satışa sunulacak. İçerik bakımından ise bu bağımsız sürüm kozmetik ögeler açısında farklılıklar sunuyor. Buna göre bağımsız sürümü satın alan oyuncular, tek kişilik senaryo modunda açılan kozmetik içeriklere erişim sağlayamayacak. Ayrıca bağımsız Legends modunu satın alanların Director’s Cut versiyonuna güncelleme imkanı da bulunacak.

ghost of tsushima için rivals modu duyuruldu

İki Takımın mücadele edeceği Rivals modu geliyor

, Legends için Rivals adından yeni bir modun geleceğini duyurdu. Bu modda iki kişiden oluşan ikişer takım bulunacak ve dalga dalga gelen düşmanlara karşı mücadele verecek. Düşmanlardan düşen Magatama ile karşı takımın tur atlamasını engellemek için sabote etmeye veya zarar vermeye çalışacaksınız. Son aşamaya ulaşan takım haliyle kazanmış olacak. Rivals modu 3 Eylül’de ücretsiz bir güncelleme ile oyuna dahil edilecek.

Geliştirici Sucker Punch, Ghost of Tsushima’da yeni bir hareketlilik oluşturacak zira 20 Ağustos’ta hikaye genişlemesinin yanı sıra 10 Eylül ile 1 Ekim tarihleri arasında oyuna her hafta yeni içeriklerin ekleneceği müjdelendi.


Kaynak: PlayStation / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam