Ghost of Tsushima Iki Island Genişlemesinden Yeni Fragman Yayınlandı

Interactive Entertainment, ’nın ilk genişlemesi olacak olan Iki Island için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Jin Sakai’nin bu yepyeni macerasında kendisini Tsushima’ya komşu olan Iki adasında bulacak ve geçmişinde yaşadığı trajik olaylar ile yüz yüze gelecek. Gizemli bir moğol kabilesi Iki adasına ayak basmıştır. Bu kabile “Kartal” olarak bilinen Ankhsar Khatun adlı saygıdeğer bir şaman tarafından yönetilmektedir. Jin bu tehditle yüzleşmek için Iki adasına yol alır ancak Ankhsar Khatun, Jin’in daha önce karşılaştığı moğol tehlikesinin çok üstündedir. Jin bu yeni tehdit ile karşı karşıya gelirken aynı zamanda korkuları ile yüzleşmek durumunda kalacak.

ghost of tsushima-ıki-ısland

Iki adasını keşfederken ve yeni düşman güçleri ile savaşırken Sakai klanının karanlık geçmişini ortaya çıkartacaksınız. Tamamen vahşi ve kanunsuzların yer aldığı bu ada, geçmişteki vahşet ve savaşın yaralarını halen taşımaktadır. Kartal’a ulaşmak için bir zorlu karakterleri alaşağı etmek zorundasınız. Kartal ve kabilesi, İki’yi boyunduruk altına alır ve halkının desteğini toplarsa, Tsushima ve Japonya’nın geri kalanı büyük tehlike altında olacak.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut sürümünün bir parçası olan Iki Island genişlemesi yeni bir duygusal hikaye’nin yenı sıra keşfedilmeyi bekleyen benzersiz bölgelere de sahip olacak. Ayrıca yeni düşmanlar, evcilleştirilebilir hayvanlar, efsanevi zırhlar, yeni karakter becerileri ve daha fazlası içeriyor.

Ghost of Tsushima’ya PS4 üzerinde sahip olan kullanıcılar, 189 TL ile Director’s Cut yükseltmesini satın alabilecek. PS4’den PS5’e yükseltmek için ek ücret ödemeniz gerekmekte. Ghost of Tsushima: Director’s Cut, 20 Ağustos’ta ve için çıkış yapacak.

ghost of tsushima-ıki-ısland-2
ghost of tsushima-ıki-ısland-3
ghost of tsushima-ıki-ısland-4
ghost of tsushima-ıki-ısland-5

Kaynak: PlayStation / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam