Ghost of Tsushima Director’s Cut için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

’ın yılına damga vuran oyunu Director’s Cut sürümü ile tekrar çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun Director’s Cut sürümü aynı zamanda ilk hikaye genişlemesi Iki Island’ı beraberinde getirecek.

Ghost of Tsushima Director’s Cut, 20 Ağustos’ta ve için çıkış yapacak. Oyuna halihazırda PlayStation 4 üzerinde sahip olan kullanıcılar Director’s Cut sürümüne 189 TL karşılığında yükseltebiliyor. PlayStation 5 versiyonuna yükseltmek içinde ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. İlk kez satın alacak olanlar için Ghost of Tsushima Director’s Cut, üzerinde PS4 için 599,00 TL ve PS5 için 699,00 TL fiyattan ön siparişte bulunuyor.

Ghost of Tsushima Director's Cut içerisinde neler var

Ghost of Tsushima Director’s Cut içerisinde neler var?

Ghost of Tsushima Director’s Cut sürümü ana oyun dahilinde ilk hikaye genişlemesi Iki Island, çevrimiçi mod Legends, dijital sanat kitabı ve Tsushima’nın kahramanı adında görünüm setini içeriyor. Görünüm seti Altın Maske, Kılıç Seti, At, Eyer olmak üzere dört parçadan oluşmakta. Ek olarak Haçiman’ın Armağanı Nazarlığı ve karakterin yeteneğini geliştirebileceğiniz bir teknik puanda başlangıçta tüm kullanııclara sunulacak.


Kaynak: Gematsu / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam