Gerçekçi Grafikleriyle Öne Çıkan Project Awakening: Arise için Demo Gelebilir

tarafından 2016’da duyurulan Project Awakening: Arise etkileyici grafikleri ile gündeme gelmiş ve o günden beri kendisinden bir daha haber alamamıştık. yılı içerisinde çıkacağı düşünülen Projeckt Awakening Arise için bir deneme sürümü geliyor olabilir.

Fantezi türündeki aksiyon rol yapma oyunu Project Awakening: Arise yapımının deneme sürümü video oyunu içerik sınıflandırma şirketi PEGI tarafından derecelendirildi. PEGI‘nin sitesinde ”bu deneme sürümü oyuncuların fotogerçekçi grafiklere sahip aksiyon rol yapma oyunu olan Project Awakening’te mücadele ve aksiyonun tadına varmalarını sağlayacak.” açıklaması yapılmış durumda. Ayrıca oyunun sık ve sert şiddet sahneleri nedeniyle 16 yaşından küçük kullanıcılar için uygun olmadığı belirtilmiş. Oyunun demosu PEGI tarafından derecelendirildiğine göre oyunun deneme sürümü çok yakın bir zamanda karşımıza çıkabilir.

ne zaman çıkacak

En son E3 2018 konferansında basına özel olarak gösterilen oyun katılımcıları oldukça etkilemişti. Duyuru videosundaki üst düzey grafikleri çoğu oyuncu tarafından sahte olarak görülse’de geliştirici firma oyunundan oldukça umutlu. Monster Hunter ve Dragon’s Dogma oyunlarının bir karması olarak nitelendirilen Project Awakening Arise, platformuna özel olarak çıkacak. Ayrıca ana merkezi Japonya tabanlı oyun stüdyosu Cygames bu zamana kadar hep oyun geliştiriciliği yapmış bir stüdyo, Yani Project Awakening Arise stüdyonun ilk büyük AAA yapımı olacak. 2019 yılı içerisinde çıkacağı konuşulan Project Awakening: Arise için ilk duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam