FIFA 21’de Türkiye Süper Lig Yılın Takımı Oyuncuları Belli Oldu

FIFA 21’in en çok oynanan modlarından biri olan Ultimate Team’e Türkiye Süper Lig Yılın Takımı oyuncularının kartları eklendi.

Türkiye Süper Lig Yılın takımı Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor, Alanyaspor, Sivasspor, Yeni Malatyaspor ve Fatih Karagümrük kulüplerinin bulunduğu tam 11 futbolcudan oluşuyor. Tüm bu futbolcular arasında 91 ile en yüksek reyting’e sahip olan ve kariyerinde bir dönem Milan forması da giyen Lucas Biglia bulunuyor. Öte yandan gol krallığında birinci sırada bulunan Hatayspor kulübünün futbolcusu Aaron Boupendza’nın yılın takımı seçiminde yer almaması ise dikkat çekiyor.

Türkiye Süper Lig Yılın Takımı ieçrisinde yer alan futbolcuları çeşitli etkinlikler veya oyuncu paketleri ile kadronuza dahil edebileceksiniz.

Lucas Biglia – Fatih Karagümrük S.K. (91 GEN)
Adem Büyük – Yeni Malatyaspor (85 GEN)
Caner Erkin – Fenerbahçe (89 GEN)
Vincent Aboubakar – Beşiktaş (90 GEN)
Fayçal Fajr – Sivasspor (87 GEN)
Anastasios Bakasetas – Trabzonspor (86 GEN)
Rachid Ghezzal – Beşiktaş (86 GEN)
Marcão – Galatasaray (87 GEN)
Valentin Rosier – Beşiktaş (88 GEN)
Davidson – Alanyaspor (90 GEN)
Altay Bayındır – Fenerbahçe (85 GEN)

fifa-21-türkiye-süper-lig-yılın-takımı

Sıradaki TOTS ise Almanya Bundesliga’dan olacak

Avrupa liglerinin yakında sona erecek olması ile birlikte Electronic Arts oyuncuların oyları ile birlikte yılın takımlarını belirleyecek. Bundan önce İngiltere Premier League Yılın Takımları seçilmişti. Bir sonraki yılın takımı ise Almanya Bundesliga’dan olacak.

Cavit Varinli hakkında 2677 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam