FIFA 21 Kariyer Modu için Fragman Yayınlandı

FIFA 21’in kariyer modundaki yenilikleri gösteren tanıtım fragmanı yayınlandı.

Kariyer moduna eklenen yeni özellikler transferlere, maçlara ve antrenmanlara ekstra derinlik katacak.

Yeni eklenen interaktif maç simülasyonu ile bir simülasyon maçında penaltı ve serbest vuruş gibi maçın gidişatlarını etkileyebilecek önemli alanlarda kontrolü ele alın ve anlık olarak bu önemli anlarda maça dahil olun.

Yenilenen gelişim sistemi ile oyuncuların gelişimini daha fazla ayrıntı ile yönetebileceksiniz. Bir oyuncuyu mevcut mevkisi dışında başka pozisyonlarda oynatarak yeni özelliklerini keşfedebilecek ve çok yönlü bir oyuncuya döndürebileceksiniz.

Yeni aktivite yönetimi ile oyuncularının antrenman programlarını dilediğiniz gibi planlayın. Hafta içerisinde ne zaman antrenmanın yada ne zaman dinlenme olacağına tamamen siz karar verebileceksiniz. Bu durum oyuncuların kondisyonunu direkt olarak etkileyecek.

Gelişmiş yapay zeka ile rakip oyuncular hem hücumda hemde defansta daha akıllıca yaklaşımlar sergileyecekler. Bu durum her maçta gelişen ve değişen yapay zekanın farklı zorluklar oluşturmasını sağlıyor ve daha gerçekçi bir maç deneyimi vaat ediyor.

FIFA 21 kariyer modunda hem kendinizin hemde bilgisayarın yapacağı transfer seçenekleri yeni ve farklı yollar sunarak transferdeki gerçekçiliği arttırıyor. Ayrıca transfer görüşmesinde isteğe bağlı olarak zorunlu veya satın alma opsiyonu ekleyebileceksiniz.

Cavit Varinli hakkında 2401 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam