Far Cry 6 için E3 2021 Videosu Yayınlandı

, kapsamında 6 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı ve oyunun paketleri açıklandı.

Bu sefer yayınlanan videoda oynanış kısımlarına odaklanılmış ve oyunun baş kötü karakteri Antón Castillo sahneye çıkıyor. Fragmanda Antón Castillo, oğlu Diego’nun kaçmak üzere olduğu gemiye baskın düzenliyor. Antón Castillo’nun ne kadar acımasız olduğunu ise bu noktada görüyoruz zira gemidekilerin hiçbiri Diego’nun kimliğini bilmemesine rağmen Antón Castillo, gözünü bile kırpmadan herkesi infaz ettiriyor. Antón Castillo’yu canlandıran Giancarlo Espositoi oynadığı karakterin acımasız ve şiddetten keyif aldığını belirtmişti.

Ubisoft ise asıl büyük sürprizi sona saklayarak ’nın DLC paketlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Bu DLC paketlerin en dikkat çekici tarafı serinin eski kötülerini geri getiriyor oluşu ve bunları bizzat sizlerin yöneteceği oldu. Far Cry 3, Far Cry 4 ve Far Cry 5’in kötüleri Vaas, Pagan ve Joseph’ı kontrol edeceğiniz içerik paketlerinin tanıtımı gerçekleşti.

Üç bölümden oluşan paketin her bir bölümü bir karaktere odaklanacak. Far Cry 6’nın sezon kartına sahip olan oyunculara ücretsiz sunulacak bu içerik paketi haricinde Far Cry 3: Blood Dragon kozmetik paketinin de duyurusu yapıldı. Bahsi geçen paket yine sezon kartına sahip kullanıcılara ücretsiz sunulacak ve içerisinde kıyafet, silah kaplaması, araç, silah uğurluğu, hayvan dostu ve araç uğurluğu gibi içerikleri barındıracak.

Far Cry 6, 7 Ekim 2021’de PlayStation 5, Series, PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve ( Store, Ubisoft Store) için çıkışını gerçekleştirecek.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam