Far Cry 6 DLC’si Vaas Insanity Gelecek Hafta Çıkıyor

Far Cry 3’deki performansı ile hafızalara kazınan Vass, şüphesiz ki Far Cry serisindeki en beğenilen karakterlerden biri. Ubisoft’ta, Vaas’ın bu popülaritesini göz önünde bulundurarak kendisi Far Cry 6’nın “Vaas Insanity” adlı ek paketi ile geri getiriyor. Bahsi geçen pakatin ise önümüzdeki hafta çıkış yapacağı müjdelendi.

Öncelikle belirli periyotlar eşliğinde Far Cry’ın geçmiş kötülerini oynayacağımız DLC paketleri duyurulmuştu. Bunun ilk bölümünde Vaas’ı oynarken ikinci bölümde Pagan Min, son bölümde ise Joseph Seed’i canlandıracağız. Bu ufak hatırlatmadan sonra gelelim asıl konumuza. Ubisoft, oyuncuların sesine kulak vermiş olacak ki artık Far Cry serisinin değişmesi gerektiğini vurgulamıştı. Bunu Far Cry 6’dan sonra yapacağını dile getiren Ubisoft, Vaas Insanity ek paketi ile bizleri rogue-like türüne götürüyor. 16 Kasım’da yayınlanacak olan ücretli DLC, Vaas Insanity ile Vaas’ın ruhunun derinliklerine ineceğiz. Gerekli güçlendirmeleri yaparak ilerleyeceğimiz ek pakette rogue-like bir zorluk bizleri karşılayacak.

Ocak ayında ise DLC’nin ikinci bölümü yayınlanacak ve burada Far Cry 4’ten tanıdığımız Pagan Min’i canlandıracağız. Mart ayında ise Far Cry 5’in kötüsü Joseph Seed’in genişlemesi gelecek. Pratikte oldukça ilgi çekici gözüken bu DLC’ler bakalım Far Cry 6’yi bitiren oyuncuları oyuna geri döndürebilecek mi ?


Kaynak: pushsquare / yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam