Fallout 76’nın Battle Royale Moduna Yeni Harita Geliyor

Çıkışını oldukça kötü gerçekleştiren sürekli güncellemeler almasına rağmen hala toparlanabilmiş değil. Oyuna bu sefer gelecek olan güncelleme ise oyunun modu olan Nuclear Winter‘a yeni bir harita ekleyecek.

Geçtiğimiz Haziran ayında oyuna eklenen Nuclear Winter, ilk olarak sınırlı bir süre için oynanabilir durumdaydı ancak oyuncuların yoğun ilgi göstermesi ile battle royale modu Fallout 76‘da kalıcı bir hale getirildi. Geliştirici , Fallout 76‘nın gelecek bir sonraki güncellemesi ile Nuclear Winter moduna yeni harita getireceklerini açıkladı.

Morgantown ismindeki haritada oyuncular dağ bölgeleri ve sokaklarında savaşabilecek. Grafton kasabasına kadar uzanan yeni haritada büyük bir su kütlesi’de bulunacak. Nuclear Winter modunun haritasını değiştirmek istediğini belirten Bethesda önceki Flatwoods haritasını kaldıracak ve böylece battle royale modu sadece yeni gelecek olan Morgantown haritasında oynanabilecek. Morgantown haritasını oyuna ekleyecek olan güncelleme 10 Eylül tarihinde yayınlanacak, bahsedilen bu güncelleme aynı zamanda bazı hataları ve oynanış iyileştirmelerini’de içermekte.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam