Fallout 76’nın 2021 İçerik Haritası Açıklandı

Bethesda, 2021’de Fallout 76 için gelecek olan içeriklerin yol haritasını paylaştı.

İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış olmak üzere Fallout 76 bu yıl içerik konusunda dolu dolu geçecek. İçerik haritası ile birlikte oyuna uzaylıların geleceğini de öğrenmiş olduk.

İlkbahar güncellemesi ile özel ekipmanlar, C.A.M.P. ögeleri ve yepyeni “Daily Ops” genişlemeleri gelecek. Ayrıca Armor Ace de bu güncelleme ile geri dönüyor. dördüncü sezon niteliğindeki Locked & Loaded, puan tablosuna yeni kazanılabilir kozmetik içerikleri de ekleyecek. Bethesda.net üzerinde test edilen güncelleme yakın zamanda bütün platformlar içinde yayınlanacak.

Yaz mevsimindeki Steel Reign beşinci sezonu daha çok Brotherhood’un hikayesini devam ettirmeye odaklanıyor be yepyeni görevler, yeni mekanlar ve yüksek ödülleri beraberinde getiriyor. Ayrıca oyuncular artık efsanevi eşyalar üretebilecekleri modüllere de kavuşmuş olacak.

Sonbahar da altıncı sezon Worlds Are Changing ile oyunda değişim rüzgarları esecek. Şuan için net detaylar paylaşılmamış olsa da dünyanın evrileceği belirtilmiş. İlerleyen aylarda daha fazla bilgi paylaşılacak.

Kış sezonu Tales From The Stars ise oyunculara bambaşka bir deneyim sunacak zira dünyaya uzaylılar ayak basacak. Yeni topluluk görevi ile sunucudaki bütün oyuncuların bir araya gelmesi ve birlikte çalışması gerekiyor. Oyuncular, zorlu dünya dışı varlıklar ile yüzleşecek ve görevlerin tamamlanması durumunda yıldızlararası ödüller kazanacak.

Kış sezonunda ayrıca dört yıldızlı efsanevi silahlar ve zırhlar ile birlikte çokça talep edilen C.A.M.P. evcil hayvanlarının gelişini müjdelendi!

Cavit Varinli hakkında 2420 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam