Elden Ring Test Kodları Yüksek Fiyatlardan Satışa Çıktı

2022 oyunlar açısında dolu bir yıl olacak ve bu perdeyi aralayan ilk oyun ise Elden Ring. Hiç şüphesiz önümüzdeki yılın en merakla beklenen oyunları arasında bulunuyor ve öyle ki bu bekleyişi fırsata çevirmeyi düşünen bazı kullanıcılar önümüzdeki birkaç gün boyunca sürecek olan Elden Ring’in kapalı betasına erişim sağlanacak kodları eBay üzerinden satışa sundular.

Sadece sınırlı kişilerin seçildiği bu kapalı beta belirli periyotlar eşliğinde birkaç gün sürecek ve sonrasında sona erecek. İşte bu kendini hem şanslı hem de akıllı gören kullanıcılarda kendilerine gönderilen kapalı beta kodlarını yüksek meblağlar karşılığında satışa çıkardı. Elden Ring’in kapalı testi için yollanan kodlar eBay üzerinde 200-300 dolardan listelenmiş. Bu fiyatın oyunun koleksiyoncu sürümünden bile pahalı olduğunu belirtmekte fayda var.

elden-ring-ebay

Elnden Ring kapalı testi 12-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek ve her biri 3 saatlik farklı seanslar eşliğinde gerçekleşecek. Teste katılım sağlayacak olan oyuncular oyunun başlangıç bölümünü oynayabilecekler. çıkmadan önce ise açık beta testinin düzenlenmesi planlanıyor.

Elden Ring, 25 Şubat 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinde çıkış yapacak.


Kaynak: purexbox / yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam