eFootball Güncellemesi Ertelendi

Konami’nin oyunu eFootbal, oldukça felaket bir lansman gerçekleştirmişti. Öyle ki PC’de Steam üzerinde en kötü oyunlar arasında bulunan yapımın konsol versiyonları da bir o kadar hata içeriyordu. Tüm bu sorunların farkında olduğunu söyleyen Konami, oyunculardan özür dilemiş ve Ekim ayında yayınlanacak olan bir güncelleme ile bunları gidereceğinin sözünü vermişti. Şimdi ise bahsi geçen o güncelleme ertelenmiş durumda.

eFootbal’un sosyam medya hesapları üzerinden yayınlanan bir gönderi, güncellemenin Kasım ayının başına ertelendiğini belirtiyor. Konami, yaşanan bu gecikme dolayısı ile yine oyunculardan özür diliyor ve erteleme ile elde edilen bu ek sürenin, tüm kullanıcı deneyimlerinin iyileştirmesine olanak sağlayacağını ifade etmişler.

efootball-kasım-güncellemesi

Eylül ayında çıkışını gerçekleştiren eFootball, sahaya gömülen hakemler ve korkutuç oyuncu yüz ifadeleri ile kısa sürede alay konusu haline gelmişti. eFootball, oyun içi hataların yanı sıra, demoya kıyaslanacak türden yetersiz bir içeriğe de sahip durumda.


Kaynak: PushSquare / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam