Dmitry Glukhovsky Yeni Metro Oyununun Hikayesi Üzerinde Çalışıyor

Geçtiğimiz günlerde , gerçekleştirdiği malı yılı toplantısında yeni oyununun geliştirme aşamasında olduğunu onaylamıştı. Şimdi ise Metro kitaplarının yazarı Dmitry Glukhovsky, kendi Instagram hesabı üzerinden yeni Metro oyunu ile seriye dahil olacağını açıkladı.

Dmitry Glukhovsky, yeni Metro oyununun hikayesini romanlarına mı bağlayacak yoksa özgü bir hikaye mi oluşturacak orası şimdilik belli değil, Zira serinin önceki oyunları Metro 2033 ve Metro Last Light: The Gospel According to Artyom romanlarından uyarlanmıştı, Yazar Dmitry Glukhovsky, belkide yeni oyunun hikayesini 2015’de yayınlanan Metro serisinin son romanı Metro 2035’e uyarlayabilir.

, genel anlamda hem satış olarak hemde kullanıcıların geri bildirimleri olarak gayet başarılı bir oyun olmuştu. THQ Nordic, serinin yeni oyununu duyurdu ancak bu yeni oyun ile ilgili hiçbir bilgi paylaşmadı, Muhtemelen yeni Metro oyunun geliştirme aşaması daha çok başlarda, Ayrıca bir oyunun geliştirme sürelerini göz önünde bulundurursak çok büyük ihtimal yeni Metro oyunu yeni nesil konsollar ve Scarlett dönemlerinde çıkış yapacaktır.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam