Death Stranding Seri Haline Gelebilir

‘nın ortaklığı ile geliştirdiği , daha çıkmadan geleceği hakkında planlar yapılmaya başlandı, Oyunun yapımcısı Hideo Kojima tarafından belirtildiğine göre Death Stranding‘in devam oyunları gelebilir.

Oyun dünyasına Death Stranding ile yeni bir tür kazandıracağını ifade eden Kojima bu türün anlaşılabilmesi için tek bir oyunun yeterli olmayacağından söz etti. Kojima, Death Stranding türünde daha fazla oyun çıkması için bu oyunun bir sonuca bağlanması gerektiğini ve yeni bir tür ortaya sunmak için mutlaka oyunun ikincisinin ve üçüncüsünün yapılması gerektiğini söyleyerek devam oyunları için açık kapı bıraktı.

Hideo Kojima‘ya Death Strading‘in devam oyunlarının gelip gelmeyeceği ile ilgili bir soru yönetildi, Kojima ise bu soruya şuan için emin olmadığını, bu oyunun artıları ve eksilerinin olacağını ve devam etmesinin daha doğru bir karar olacağını düşündüğünü açıkça belirtti. Hideo Kojima ayrıca Death Stranding haricinde başta TV dizisi olmak üzere farklı farklı projelerin olduğunu ancak bunlar için biraz zamanın geçmesi gerektiğini söyledi.

Oyunculardan Death Stranding konusunda kendisine güvenmelerini isteyen Kojima, muhtemelen Death Stranding‘i bir seri haline getirecektir zira Hideo Kojima bir oyunda derin karakter profili ve detaylı bir evren yaratmayı seven bir yapımcı, Zaten kendisi’de aklındaki yenilikçi fikirleri ve yeni bir türü ortaya sunmak için tek bir oyunun yeterli olmayacağını söylüyor.

Death Stranding, 8 Kasım tarihinde ‘e özel olarak altyazı seçeneği ile piyasaya sürülecek.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam