Death Stranding PlayStation 4 Özel Oyunu Olmayabilir

Bu senenin en merakla beklenen yapımı ’in çıkışına birkaç ay kaldı. Oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça’da hem oyun ile ilgili haberler hemde Hideo Kojima’dan yeni görseller gelmeye devam ediyor. Oyun ile ilgili çıkan haber ise bu kez oldukça ilginç, zira ortaya çıkan bilgilere göre Death Stranding, özel oyunu olmayabilir.

Daha öncesinde Death Stranding PlayStation.com resmi websitesi üzerinde PlayStation 4 özel oyunları  listesi arasında yer almaktaydı, Ancak geçtiğimiz günlerde oyun bu listeden kaldırıldı. Buda akıllara oyunun Ps4 özel oyunu olarak kalmayacağını getirdi. Bir başka gelişme ise oyunun kapağında ortaya çıkan çünkü oyunun resmi yayınlanan kutulu kapak tasarımının üstünde Playstation özel oyunlarda olan ‘Only on PlayStation’ ibaresi bulunmuyor.

Muhtemelen süreli özel oyun olarak Playstation 4 için çıkacak olan Death Stranding belli bir süre sonra’da için çıkacaktır, Zira oyunun yapımcısı olan Hideo Kojima oyunun Pc’ye geleceğine dair bazı ipuçları vermiş ancak detaylardan kaçınmıştı.

Cavit Varinli hakkında 2666 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam