Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves’in Karakter Görüntüsü Beğenilmedi

Dün 2077‘den 15 dakika civarında oyun içi görüntülerin fazlaca yer aldığı bir video yayınlandı. Bahsi geçen videoda oyun hakkında bolca bilgiler paylaşılırken ilk defa ünlü aktör Keanu Reeves‘in canlandırdığı Johnny Silverhand karakterini’de oyun içerisinde görmüş olduk. Oyuncular özellikle Johnny Silverhand karakteri için oldukça heyecanlı olurken bazı oyuncular videodan sonra hayal kırıklığına uğramış durumda, Zira oyunculardan gelen tepkilere bakacak olursak karakterin görünümü hiçte beğenilmedi.

Oyunculardan Johnny Silverhand karakterinin modellemesinde mi bir sıkıntı olduğunu yoksa oyunun grafiklerinin mi downgrade edildiği konusunda tartışmalar başlamış durumda. Karakter görünümünün bir an önce iyileştirilmesi gerektiğini düşünen oyuncular aynı zamanda oyunun birtakım animasyonlarının oldukça kötü göründüğünü, silahlarda vuruş hissiyatının olmadığını ve oyunun yenilikçi bir yapıda olmadığı görüşüne varmış durumdalar. Özetlemek gerekirse oyuncular dün yayınlanan 15 dakikalık oynanış videosundan hiçte memnun kalmadılar.

Daha çıkışına 8 ay süre olan ‘den iyileştirmeler muhakkak yapılacaktır. Ayrıca dün yayınlanan oynanış demosu eski bir sürüme de ait olabilir, gibi neredeyse kusursuz bir oyun çıkartan için oyuncuların Cyberpunk 2077‘den beklentileri oldukça yüksek. Umarız ki oyun çıkışında oyuncuların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam