Cyberpunk 2077’de Cinsellik En Üst Seviyede Olacak

tarafından geliştirilen yılının en merak edilen oyunu 2077‘den cinsellik ve çıplaklık ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı.

Geliştirici ekip daha önce oyundaki cinsiyet seçimini kaldırıp vücut tipi seçiminin eklendiğini belirtmiş ve bunun yarattığımız karakterde büyük bir özgürlük hissetmemize olanak sunulacağı gerekçe gösterilmişti. Şimdi ise Tokyo Game Show esnasında bir basın editörü ‘nin bölüm tasarımcısı Max Pears’dan oyundaki cinsellik ve çıplaklık ile ilgili bilgiler almış.

Max Pears tarafından belirtilene göre yarattığımız karakterin vücut tipine göre cinsel organı’da değişiklik gösterecekmiş. Oyunun dünyasındaki istediğimiz karakterler ile romantik anlar yaşayabilecek ve ilişki esnasında hiçbir sansürün bulunmayacağı öyle ki bu esnada karakterlerin cinsel organlarını dahi görebileceğimiz belirtilmiş.

Böylelikle romantik ilişkiyi en üst seviyeye taşıyabilecek ve hiçbir NPC cinsiyet tercihimiz hakkında söylemde bulunmayacakmış. Oyundaki her karakter ile ilişkiye girebileceğimiz belirtilirken sadece Keanu Reeves‘in canlandırdığı Johnny Silverhand ile hiçbir romantik ilişkimizin olmayacağı ifade ediliyor. Anlaşılan o ki geliştiriciler bizlere en gerçekçi oyun deneyimini sunmayı hedefliyor.

Cyberpunk 2077, 16 Nisan 2020 tarihinde , One ve için piyasaya sürülecek.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam