Cyberpunk 2077, PlayStation Store’a Geri Dönüyor

17 Eylül 2020’de piyasaya sunulan 2077, yılın en çok merak edilen oyunuydu ancak tüm beklentilere rağmen oyunun sorunlu ve tamamlanmamış çıkması büyük bir kaosa neden olmuştu. Özellikle ’ye kıyasla Cyberpunk 2077’nin konsol sürümleri fazlasıyla hatalıydı ve , bundan dolayı üzerinden Cyberpunk 2077’nin satışlarını durdurmuş ve oyunu mağazadan kaldırmıştı. Bu süre içerisinde geliştirici , Cyberpunk 2077 için çeşitli yamalar düzenledi ve bir süredir de oyunun PlayStation Store’a geri dönmesi için Sony’yi ikna etmeye çalışıyorlar. Anlaşılan bunda da başarılı olmuşlar zira Cyberpunk 2077 yakın bir zamanda PlayStation Store’a geri dönüyor.

Buna göre Cyberpunk 2077, PlayStation Store’da 21 Haziran itibariyle tekrardan satışa sunulacak. Öte yandan Sony, Cyberpunk 2077’nin en iyi performansı standart üzerinde gösteremeyeceğini not düşmüş ve kullanıcılara oyunu PS4 Pro yada PlayStation 5 üzerinde oynamalarını tavsiye ediyor. Bu açıklama üzerine oyunun konsol sürümünün halen stabil olmadığını söyleyebiliriz. Bununla ilgili olarak yakın zamanda Youtube’da çeşitli performans videoları görebiliriz.

cyberpunk-2077-yeni-nesil-sürümleri-ne-zaman-çıkacak

Cyberpunk 2077’nin yeni nesil sürümleri yolda

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’nin PlayStation 5 ve Series sürümlerini ise 2021’in ikinci yarısında çıakrtacak. Buna ek olarak : Hunt’ın da yeni nesil sürümü yine aynı zamanda diliminde gelecek. Her iki oyunun yeni nesil sürümleri yüksek çözünürlük ve kare hızı, hızlı yükleme süreleri ve çeşitli performans iyileştirmelerini sunacak.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam