Cyberpunk 2077 PlayStation Store’a Geri Döndü

’nin sorunlu çıkışı büyük olay yaratmıştı. Oyunun ’ye kıyasla konsol versiyonlarının oynanamayacak derecede sorunlu oluşu nedeniyle ve Store üzerinde iadeler yapılmıştı. , 2077’nin bu kadar sorunlu olması nedeniyle oyunun hem satışlarını durdurmuş hem de PlayStation Store üzerinden kaldırmıştı. Bugün ise güncellemeler ile kendini toparlayan Cyberpunk 2077’nin PlayStation Store’a geri dönüşünü konu ediniyoruz.

Bugünden itibaren Cyberpunk 2077’nin satışları PlayStation Store için yeniden başladı. 399,00 TL fiyattan satışa sunulan oyun için Sony, satın almadan önce önemli bir uyarı da bulunuyor. Sony tarafından belirtilene göre Cyberpunk 2077’den en iyi performansı almak için PS4 Pro veya PS5 sahibi olmanız tavsiye edilmiş. Yani ilk model sahiplerinin Cyberpunk 2077’ye dikkatle yaklaşmasında fayda var.

Oyunun geliştiricisi , halen Cyberpunk 2077’nin sorunlarını iyileştirmek adına çalışıyor ve PlayStation 4 üzerinde bazı performans sorunlarının hala devam ettiği bilgisi veriliyor.

cyberpunk-2077-playstation-store-fiyatı

Cyberpunk 2077’nin yeni nesil sürümü yakında geliyor

Cyberpunk 2077’nin PlayStation 4 versiyonu aynı zamanda 2021’in ikinci yarısında yayınlanacak olan sürümüne ücretsiz yükselmeyi de kapsıyor. Oyunu PlayStation 4 üzerinde satın alırsanız yolda olan PlayStation 5 sürümü de almış olacaksınız ve yapacağınız ücretsiz yükseltme ile PlayStation 5’in güçlü donanım avantajlarından faydalanabileceksiniz. Geriye uyumluluk desteği sayesinde ise oyunu PlayStation 5 üzerinde oynayabiliyorsunuz. Ancak sadece PlayStation 4 üzerinde alacağınız performansı elde edebileceksiniz.

Kaynak: Cyberpunk.net

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam