Cyberpunk 2077 Multiplayer Modu İptal Edildi

CD Projekt, ’den ayrı bir oyun olarak piyasaya sunmayı planladığı 2077’nin multiplayer odaklı oyununun iptal edildiğini duyurdu.

CD Projekt patronu Adam Kicinski tarafından belirtilene göre şirket olarak Online ile ilgili yaklaşımlarını değiştirdiklerini ifade etti. Online deneyimi bağımsız bir oyun yerine mevcut tek kişilik oyunları zenginleştirecek unsur olarak eklemek istediklerini söyleyen Adam Kicinski, bunun tek kişilik deneyimi daha fazla zenginleştireceğini dile getirdi. Yani CD Projekt, Online deneyimi ayrı bir oyun olarak değil tek oyunculu oyunların yanında destekleyici unsur olarak görüyor.

CD Projekt, gelecekteki tek oyunculu oyunlara online içerikler ekleyecek ve bu deneyimi GOG Galaxy platformu üzerinden oluşturacakları çevrimiçi topluluk üzerinden entegre etmeyi planlıyorlar.

CD Projekt, Cyberpunk 2077’nin multiplayer moduna zaman harcamak yerine ana oyunu düzeltmeye odaklanacak. Şirket gelecek planlamalarında birden fazla oyunu aynı anda geliştireceklerini ve 2021’in ikinci yarısında Cyberpunk 2077 ile : Hunt yeni nesil versiyonlarını piyasaya sunacaklarını duyurmuştu.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam