Çeşitli Hediyeler Kazanabileceğiniz PlayStation Oyuncu Kutlaması Etkinliği Başlıyor

Sony, PlayStation oyuncularına çeşitli hediyeler kazanabilecekleri oyuncu kutlaması etkinliğini başlattı.

Etkinlikteki hediyeleri kazanmak için belirtilen görevleri yerine geitmeniz gerekiyor. PlayStation oyuncu kutlamasına etkinliğe katılan kullanıcılar etkinliğin bitiş tarihine kadar belirlenen sayıda oyunları oynayarak kupalar kazanacaklar. En az bir saat oyun oynadığınızda kupa kazanmaya hak kazanacaksınız. Etkinliğe katılan bütün kullanıcılarının toplam kupa sayısı etkinliğin başlıca hedeflerinden biri, günlük olarak herhangi bir oyunda toplan kazandığınız 6 kupa belirlenen hedefe eşit olurken çok oyunculu oyunlardan kazandığınız kupalar ise size iki katı avantaj sağlayacak.

Mevcut ödülleri kazanmak için belirlenen toplam kupa hedefi tamamlanmadan etkinliğe kayıt olmanız gerekiyor. Mevcut ödüller haricinde özel ödüllerde kullanıcıları bekliyor olacak. Mevcut ödüllerde etkinliğe özel olarak tasarlanan 2 dinamik tema ile beş özel avatar kazanabileceksiniz. Özel ödüllerde ise PSN kimliğinize işlenmiş Platin bir rozet, $100 cüzdan kuponu ve PlayStation özel oyunlarından oyun kodu sizleri bekliyor olacak.

Kupa hedefleri için 24 şubatta etkinliğe başlanacak ve her oyuncunun kazandığı kupalar hedefi tamamlamada katkı sağlayacak. ise 15 Mart tarihinde sona erecek. Bahsi geçen etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam