Bungie Yeni Bir Oyun Yapmak İstiyor

ile ayrılığı sonrasında Destiny serisinin yayıncısı’da olan , Destiny serisi dışında yeni bir oyun yapmak istediklerini duyurdu.

Bungie CEO’su Pete Parsons, IGN ile gerçekleştirdiği röportaj esnasında şirketin Destiny haricinde yeni bir IP yaratmayı düşündüklerini ve bu yeni IP’nin en az bir oyununu 2025 yılına kadar çıkarmayı planladıklarını ifade etti. Pete Parsons, şirketin 2025 yılına kadar Destiny‘nin gelişimini sağlamak ve başka bir oyun serisi yaratma planında ilerleyeceğini dile getirdi.

Şuan’da ‘nin sunucuları Shadowkeep genişlemesi için bakıma alınmış durumda. genişlemesi bu aksam saatlerinde çıkışını yapacak ve oyuncular yeni içerikler eşliğinde oyunun yeni sezonuna başlamış olacak. Destiny 2 New Light adı ile ilk sezonda gelen bütün içerikler eşliğinde ücretsiz erişilebilir olacak, Bununla birlikte ilk sezon sonrasındaki içeriklere erişmek için ücret ödemeniz gerekmekte. Shadowkeep genişleme paketi ise üzerinde Standart versiyonu 159,00 TL, Deluxe versiyonu ise 259,00 TL fiyattan satılmakta.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam