Borderlands 3’ün İlk İnceleme Puanları Yayınlandı

Hayranları tarafından uzun bir süredir beklenilen , 13 Eylül itibariyle çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun çıkması ile birlikte ilk puanları’da yayınlanmaya başlandı.

3 inceleme puanları

Son günlerde basın tarafından büyük övgüler toplayan Borderlands 3, bu övgüleri almış olduğu yüksek puanlar ile gözler önüne seriyor. Oyunun inceleme puanlarına gelecek olursak Borderlands 3 almış olduğu 22 inceleme sonucunda 85 ortalamasını yakalamış durumda. Özellikle oyun basınının önde gelen isimlerinden IGN oyuna 90 gibi oldukça yüksek bir puan verirken GameSpot ise 80 puan vermiş durumda. Ancak iş kullanıcı puanlarına geldiğinde değişiyor çünkü oyunun basın tarafındaki incelemeleri oldukça yüksek olsa’da kullanıcı puanları bir hayli kötü durumda.

Borderlands 3 için 1286 kullanıcı incelemesinde 5.2 gibi bir ortalama bulunuyor. Kullanıcı puanlarına daha detaylı baktığımızda ise 1286 incelemenin yarısının olumlu yarısının ise olumsuz olduğu göz çarpmakta. Kullanıcılardan gelen olumsuz yorumlarda ise oyunun geç yüklenmesi, optimizasyon sorunu, mikro ödemeler ve yeterli olmayan grafik kalitesi gibi yorumlar yapılmış durumda. Özellikle oyunun şuanda teknik olarak çok sıkıntılı olduğu ve sık sık düşüşleri yaşandığı kullanıcılar tarafından belirtilmiş.

XGN – 95
HobbyConsolas – 94
Gamer.nl – 90
Games – 90
Meristation – 90
IGN Spain – 90
GamerSky.com – 90
Destructoid – 90
Shacknews – 90
IGN – 90
Forbes – 90
Vandal – 90
Power Unlimited – 88
Atomix – 85
Game Informer – 80
GameSpot – 80
GamesBeat – 77
PC Gamer – 63

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam