Battlefield 6 için Yeni Detaylar Sızdırıldı

6 için gün geçtikçe yeni detayların sızdırıldığını görüyoruz. Henüz tanıtımı gerçekleşmeyen oyunun bu süreye kadar çok daha fazla detayının sızıntılar ile gün yüzüne çıkacağı malum. Şimdi ise çeşitli sızıntılarının doğru çıkması ile ün kazanmış olan Tom Henderson’dan ’ya dair bazı yeni bilgiler ortaya çıktı.

Daha öncesinde Battlefield 6’nın yakında gelecekte geçeceği ve modern silahları kullanacağına dair çeşitli bilgiler ortaya atılmıştı. Ayrıca seride bir ilk olarak hikaye modunun ilerleyişinde, oyuncuların taraf seçme özgürlüklerinin bulunacağı ve hikayenin de buna göre şekilleneceği belirtilmişti.

Tom Henderson ise oyuna dair yakında yayınlanacak olan tanıtım fragmanına değindi ve fragmanın detaylarını paylaştı. Fragmanın ıssız bir adada başlayacağını belirten Tom Henderson, tornado ve şiddetli fırtına gibi doğa olaylarını göreceğimizi de ifade etmiş. Kendisinin söylemine göre bu doğa olayları hem hikaye hem de rekabetçi modlarda büyük etkiye sahip olacakmış. Fragmanda aynı zamanda bir büyük bir roketin fırlatılma sahnesinin bulunacağı da belirtilmiş. Henderson, bu sahneye ait bir planlama görseli de paylaşmış durumda. Aşağıda görebileceğiniz bu görsel serinin hayranları tarafından eklemeler ve renklendirme yapılarak yeniden dizayn edilmiş.

Games, Battlefield serisinin yeni oyununu doğruladığında yıkıcı etkilerin büyük ve etkili olacağını ifade etmişti. Muhtemelen yıl sonuna doğru çıkacak olan Battlefield 6’nın (yada başka bir isimle) tanıtımı yaz aylarında yapılacaktır.

Cavit Varinli hakkında 2490 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam