Assassin’s Creed Valhalla’nın Yeni Genişlemesi Dawn Of Ragnarök Duyuruldu

Ubisoft, daha önceki açıklamasında 2022 yılında yeni bir Assassin’s Creed çıkarmayacaklarını ve bunun yerine Assassin’s Creed Valhalla için yeni içerikler getireceklerini belirtmişti. 2022 yılında Assassin’s Creed Valhalla için gelecek olan ilk genişleme Dawn Of Ragnarök duyuruldu.

10 Mart 2022’de çıkacak olan genişlemenin ise franchise tarihinde en iddialı genişleme olduğu tarafından aktarıldı. 35 saat oynanış süresi vaat eden genişlemede Odin olarak efsaneler diyarında destansı bir yolculuğa çıkacağız. Genişlemenin yepyeni bir haritada geçeceğini belirtelim ve Eurogamer tarafından paylaşılan bilgiye göre bu yeni harita ana oyundaki İngiltere haritasının üçte biri büyüklüğünde olacakmış.

Dawn Of Ragnarök, 179 TL fiyat ile ön siparişe açılmış durumda. Şimdilik ise genişlemenin Season Pass içerisine dahil olmayacak gibi gözüküyor. Ön sipariş verenler teçhizat seti, bir binek görünümü ve bir kuzgun görünümü içeren The Twilight Pack’e de anında erişim sağlayacak.

Assassin’s Creed Valhalla için yeni gelen içerikler bunlada sınırlı değil ve bugün itibarıyla Eivor ile Kassandra’nın karşı karşıya geleceği ücretsiz bir görev güncellemesi yayınlanacak.


Kaynak: purexbox

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam