Assassin’s Creed Valhalla 1.2.0 Güncellemesi Bugün Yayınlanacak

Assassin’s Creed Valhalla için 1.2.0 güncellemesi bugün itibariyle yayınlanacak.

Güncellemenin başta getirdiği özelliklerden biri olan Transmog sistemi nihayetinde geliyor. Oyuncular artık silah ve zırh görünümlerini Blacksmith Gunnar’da her defasında 50 gümüş karşılığında diledikleri gibi değiştirebilecek. Görünümlerin değişmesi silah ve zırhların özelliklerini etkilemeyecek.

Üç yeni karakter becerisi geliyor. Yükseklik sınırı tanımaksızın yukarıdan yapılan her saldırı ile oldukça geniş bir alanı etkileyecek olan Fearless Leaper, Kurgununuz uzaktaki ölü hedeflerden lootları toplamasını sağlayacak Raven’s Loot ve ölü bedenlerden daha fazla yemek çıkmasını sağlayacak olan Loot Food.

Yeni bir yakın kamera açısı da eklendi. Savaş esnasında uzaklaşacak olan kamera açısı, normal oynanış esnasında ise otomatik olarak yakınlaşacak.

18 Mart ile 8 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Ostara Festivali oyuna bu güncelleme ile birlikte entegre ediliyor. başlangıç tarihi olan 18 Mart itibariyle erişilebilir olacak ve oyuncular etkinlik kapsamında yeni yan aktiviteler ve özel ödüller kazanabilecek. Son olarak güncellemenin 130’dan fazla oyun içi hatayı iyileştirdiği belirtilmiş.

1.2.0 güncellemesi için 12.28 GB, Series için 17.97 GB, için 12.6 GB, Xbox One için 12.81 GB ve için 15.85 GB boyutlarında olacak.

Cavit Varinli hakkında 2649 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam