Assassin’s Creed Valhala için 2022’de Yeni İçerikler Gelecek

Assassin’s Creed Valhalla için epey çok içeriğin geleceği müjdelendi. Öyle ki yılın kalan kısımları haricinde 2022 yılında da oyuna içerik desteği sağlamayı sürdürecek. Ubisoft, muhtemelen 2022 yılında yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkartmayı düşünmüyor ve bu boşluğu Assassin’s Creed Valhalla içerikleri ile dolduracak.

Asssassin’s Creed Valhalla için yakın zamanda Wrath of the Druids genişlemesi yayınlandı. Yakında ise The Siege of Paris genişlemesi oyuna dahil olacak ve tarihi bir savaşı gözler önüne serecek.

The Siege of Paris genişlemesi bu yaz sonunda çıkıyor. Francia’da geçen bu yeni macera da oyuncular, Fransız topraklarına gidip Viking tarihinin kötü şöhretler ile anılan savaşına şahit olacak. Genişlemenin getirdiği yeni özellikler arasında yeni bir hikaye dahilinde yeni düşman türleri, silahlar, beceriler ve yetenekler bulunuyor. Ayrıca belirtilene hedefi farklı yollardan kaldırabileceğiniz Black Box Infiltration görevleride genişlemenin bir parçası olacak. The Siege of Paris, Assassin’s Creed Valhalla’nın sezonluk kart sahiplerine ücretsiz sunulacak. Diğer kullanıcılar ise 25 euro karşılığında genişlemeyi satın alabilecek.

Tanıtım fragmanın sonunda ise gizemli bir geçide yer verildi. Bir sonraki gennişlemeye ışık tutan geçidin nereye açıldığı ise merak konusu.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam