Ağustos Ayında En Çok Gelir Kazanan Oyunlar

Geçtiğimiz Ağustos ayı yeni oyunlar açısından çok sönük geçmiş ve popülaritesi yüksek oyunlar kendilerini bir kez daha ön planda göstermişti. Geçtiğimiz ayın ise en çok gelir eden oyunları belli oldu.

Buna göre konsol platformu üzerinden Ağustos ayının en çok gelir elde eden oyunu oldu, yaklaşık 250 milyon oyuncusu bulunan Fortnite anlaşılan o ki geliştiricisine hız kesmeden para kazandırmaya devam ediyor. Listenin ikinci sırasında ise : Black Ops 4  bulunurken üçüncü sırada ise Online modu hala aktif bir şekilde oynanmaya devam eden bulunuyor. Ülkemizde ise büyük bir takipçisi olan ve yakın zamanda yenisi çıkacak olan FIFA 19 ise listenin beşinci sırasında kendine yer edinmiş bulunmakta.

platformda ise yine geliştiricisine milyon dolarlar kazanan ve yakın bir sürede güncelleme yeni Pokemon‘lar eklenen Pokemon GO ilk sırada yerini almış. tarafında ise hiçte yabancı olmayan oyunlar var, bu oyunlar ise listenin başından itibaren sırasıyla Dungeon Fighter Online, League of Legends ve World of Warcraft West. Geçtiğimiz ayın en çok gelir elde eden oyunları listesine aşağıdan detaylıca göz atabilirsiniz.

Ağustos ayında en çok gelir elde eden oyunlar

Konsol
– Fortnite
– Call of Duty Black Ops IIII
– Grand Theft Auto V
– Fire Emblem: Three Houses
– FIFA 19
– Madden NFL 20
– Super Mario Maker 2
– NBA 19
Legends
– Super Smash Bros. Ultimate

PC
– Dungeon Fighter Online
– League of Legends
– World of Warcraft West
– Fantasy Westworld Journey Online II
– Crossfire
– Fortnite
– World of Tanks
– Dota 2
– Hearthstone West
– Roblox

Mobil
– Pokemon GO
– Honour of Kings
– Fate/Grand Order
– Last Shelter:
– Candy Crush Saga
– Homescapes
– Clash of Clans
– Monster Strike
City
– Lineage M

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam