A Plague Tale: Innocence PS5, Xbox Series ve Switch’e Geliyor

tarafından geliştirilen ve dikkat çekici bir hikaye’ye sahip olan A Plague Tale: Innocence’ın devam oyunu A Plague Tale: Requiem geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Şimdi ise A Plague Tale: Innocence’ın PS5, Series ve Switch için çıkacağı açıklandı.

Oyunun ile Xbox Series sürümleri 4K çözünürlük, 3D ile iyileştirilmiş sesler, 60 kare hızı ve hızlı yükleme sürelerine sahip olacak. Öte yandan A Plague Tale: Innocence, bulut üzerinden Switch içinde çıkışını gerçekleştirecek. 6 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series ve Switch için eşzamanlı olarak çıkacak. Oyunu daha öncesinde PS4 ve Xbox One üzerinde satın alanlar yeni nesil sürümüne ücretsiz yükseltebilecek.

A Plague Tale: Innocence Mayıs ’da , Xbox One ve için çıkmıştı. Serinin devam oyunu A Plague Tale: Requiem ise 2022’de PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak. İlk günden Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir olacak.

A Plague Tale: Innocence hakkında

Genç Amicia ile küçük kardeşi Hugo’nun insanlık tarihinin en karanlık zamanlarında yaptıkları yürekleri parçalayan bu yolculukta korkunç bir hikayeye şahit olun. Engizisyon askerleri tarafından aranan ve etrafı fare sürüleriyle çevrilen Amicia ve Hugo birbirlerini tanıyacak ve birbirlerine güvenecekler. Tüm olumsuzluklarla mücadele ederken bu acımasız dünyada yaşamak için bir amaç bulacaklar.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam